STATREG kortelės – aiškumas ir skaidrumas

STATREG kortelės – aiškumas ir skaidrumas

Siekdami tvarumo ir kokybiškiausių rezultatų, statybos procesuose naudojame inovatyvius sprendimus ir pažangiausias technologijas. Viena jų – Statybininko (STATREG) kortelės!

STATREG – tai moderniausia darbo laiko apskaitos sistema ir puikus įrodymas, kad įmonėje dirba tik kompetetingi darbininkai su įvertintomis kompetencijomis.
Statybininko (STATREG) kortelės padeda apsisaugoti nuo nelaimingų atsitikimų darbe, nes darbų sauga – privaloma darbuotojo kompetencija.
Sistemos teikiami duomenys apie kompetencijas padeda ne tik didinti komandos motyvaciją ir efektyviai planuoti turimus darbo jėgos resursus numatytų projektų įgyvendinimui, bet ir skatina pačių darbuotojų augimą – norą tobulinti savo kvalifikaciją ir gerinti pasiekimus, viską fiksuojant STATREG kortelėje. Pradėjus naudoti STATREG, ne vienas mūsų įmonės darbuotojas buvo maloniai nustebintas, sužinojęs, kad turi daugiau kompetencijų nei pats tikėjosi!

STATREG kortelėje yra kaupiama visa reikalinga informacija apie darbuotoją: darbo laiko apskaita, darbovietė, turimų kompetencijų patvirtinimas, naudojamų įrankių ir medžiagų apskaita.

Pasak STATREG korteles savo darbuotojams jau įsidiegusios „Eikos statyba“ direktoriaus Almanto Čebanausko, Statybininko kortelė tai – aiškumas ir skaidrumas viso statybų sektoriaus kontekste. „Mes buvome viena iš pirmųjų įmonių, įsidiegusių STATREG korteles. Tai yra puiki darbuotojų motyvavimo priemonė ir labai geras įrankis patikrinti darbuotojų kompetencijas. Pagal turimas darbuotojų kompetencijas, įmonėje galima formuoti atlygio politiką: padaryti sistemą pagal darbuotojų lygius. Buvome nustebinti, kad mūsų darbininkai taip džiaugėsi gavę korteles. Jie jaučiasi tinkamai įvertinti, o kai kurie dar ir atrado neatrastus savo talentus, buvo pamatyta, kad kai kuriems galima deleguoti didesnes užduotis nei, kad buvo manoma“, – kalbėjo A. Čebanauskas.
Primename, kad portale rekvizitai.lt skelbiama informacija, ar statybos įmonėje dirba darbininkai su Lietuvos statybininkų asociacijos įvertintomis kompetencijomis bei Statybininko (STATREG) kortelėmis.
Esame viena iš TOP 10 įmonių pagal jų darbininkų turimą Statybininko kortelių skaičių ir tokių darbininkų procentą įmonėje.
STATREG – https://statreg.lt/